Grafik Tasarım Yayınları

BranD

 
brand-s


Yıllık Abonelik Fiyatı
150 Euro
  [BranD] tüm dünyada, hem kurumsallaşmış hem de sektöre yeni giren marka tasarım profesyonelleri için geliştirilmiştir, 2 ayda bir İngilizce olarak yayınlanır. 2012 yılından beri Hong Kong’da yayınlanan ve tüm dünyada dağıtılan [BranD], gündemin en başında yer alan marka tasarımı vakaları, konseptleri ve trendlere öncülük eden vizyonu ile tasarımcıları bilgilendirmekte ve etkilemektedir.

Her sayıda, yaklaşık 100 tasarımcıyı öne çıkartarak ve marka tasarımının VI (Görsel Kimlik), BI (Marka Kimliği) ve MI (Malzeme Kimliği) elementlerini kapsayan bir dünya sergiler.

Marka tasarımcıları, marka temsilcileri, tasarım organizasyonları ve kurumları için bir platform ve forum yaratarak marka değerlerinin gelecekteki sesi olmayı hedefleyerek öncülük yapmaktadır. Marka tasarımı sektörünü bilgilendirmek ve etkilemek için yüksek kaliteli içeriği, değişime açık bir vizyona odaklanmış olarak marka tasarımının farklı noktalarında bir araya getiriyor.

[BranD] dergisi Asya Pasifik bölgesinin önde gelen yayıncılarından olan ve sanat ve tasarım kitaplarının yayını ve tüm dünyaya dağıtımı konusunda uzmanlaşmış Sendpoints Publishing Co. tarafından yayınlanmaktadır. TASCHEN, Phaidon, Pepin, Pageone, Thames & Hudson, Pie, Index vb uluslararı yayınlar ile işbirliği içindedir.


İÇERİK: Her sayı belirlenen kapak konusu etrafında gelişir
  • Lightbox: Bir grup tasarım vakaları geniş bir çerçevede kapak konusu vurgulanarak işlenir
  • Brand +: Detaylandırılmış vakalar ve kapak konusunun röportajları
  • (Spotlight): Kapak konusuyla ilintili tasarımcılar ve firmalar ile söyleşiler ve röportajlarYorumlar   

 
0 #2 luigi4235 03-03-2015 10:42
Alıntı
 
 
0 #1 luigi4235 19-02-2015 17:50
¸.·´¯`·.´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸>
+++thatsafunnypic.com+++
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

A: Kuştepe Mah. Bestekar Şakir Ağa sok. No: 7 Mecidiyeköy - Şişli İSTANBUL TURKEY      T: 0212 217 73 63 - 0536 580 31 31    F: 0212 217 73 64
copyright-bottom
ByFlash [agency]