Pantone Kataloğu

PANTONE COLOR BRIDGE COATED / UNCOATEDPantone Spot (Direkt-Tire) Renklerin CMYK trigromi baskı, RGB ve HTML dijital renk karşığını tek bir katalogda görebildiğimiz bir katalogtur. Tasarım ve Baskı sektöründe profesyonel olarak hizmet verenler için önemli bir kaynaktır. 224 adet yeni renk kodlamasıyla Toplam 1341 adet renk kodlaması mevcuttur.

1.Reklamcılar Pantone rengi seçen müşterisine trikromi baskı yapıldığı takdirde renge ne kadar yaklaşılabileceğini veya renkteki değişimi ifade edebilmektedir. Dijital Baskı ve ekran görüntüsü ile ofset trikromi baskı sistemi arasında karşılaştırma imkânı sağlanmış olur.

2. Ters işlemi ile alınmak istenen renk çıktı karşılığı katalogtan seçilir ve Pantone karşılığı programdan kolayca bulunabilir.

Bridge solid PANTONE Colors for process printing or Web design. Save money by purchasing this set of two PLUS SERIES COLOR BRIDGE Guides, on coated and uncoated stock. The COLOR BRIDGE provides process color simulations of all solid PANTONE Colors – including the 224 new solid colors – in a convenient side-by-side comparison format. An invaluable multi-use color reference tool, the COLOR BRIDGE can be used to select and specify solid PANTONE Colors, to determine how a PANTONE Color will appear when reproduced in CMYK, or to create optimal display of PANTONE Colors on monitors and Web pages. HTML and sRGB values are provided, for applying color selections across media. Includes color index, lighting evaluation tool, digital image color-correction tool and design software

FİYATI
285.00 USD + KDV


GP4102 4 BB

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

A: Kuştepe Mah. Bestekar Şakir Ağa sok. No: 7 Mecidiyeköy - Şişli İSTANBUL TURKEY      T: 0212 217 73 63 - 0536 580 31 31    F: 0212 217 73 64
copyright-bottom
ByFlash [agency]